Smilkalinė SIDABRO LUOTAS

30,00 

Smilkalinė “Sidabro Luotas” – pailgas dekoratyvinis indas, skirtas smilkyti aromatinių žolių ryšulėlius. Indas nulipdytas iš natūralaus, lietuviško, rankomis minkyto molio, saikingai dekoruotas sidabru ir rūkintas uosio drožlėse raku technika. Molis natūraliomis, istorinėmis technikomis tonuojamas, grūdinamas, tuo metu melsvi sidabro potėpiai ir trupinėliai išsilydo ir sublizga.

Smilkalinė “Sidabro Luotas” – tamsi, šiurkštoka, jos vidaus paviršiaus tekstūra sukurta nuosekliai kuriant tolygų įspaudų tinklą ir kievienos jų įspaudų piešinys skirtingas, tarsi žmogaus pirštų antspaudai, kuriais taip pat nusėtas smilkalinės paviršius. Vos matomi melsvi sidabro potėpiai, dengti teptuku, netolygiai, su dažo sankaupomis, siekiant perteikti vandens raibuliavimo įspūdį, kurį sukelia senovinė valtis – luotas tyliai skrosdamas lygų, kaip veidrodis, ežero vandens paviršių.

Smilkalinė, kaip ir kiekvienas “Pelkių žolė” gaminys yra unikalus, tad net ir tokie patys, jie skiriasi vienas nuo kito atspalviu, dekoru, tekstūra ir forma.

Smilkalinė “Sidabro Luotas” – dekoratyvinis juodai melsvas indas “Luotas”, primenantis iš medžio išskobtą senovinį laivelį, sukurtas rištiniams smilkalams smilkyti. Tačiau dėl savo formos universalumo dažnai tarnauja kaip “žiedų lėkštelė”, padėkliukas papuošalams laikyti. “Luotas” – pristatytas ir “Dizaino savaitė 2020” vienoje parodų.

  • lipdyta  rankomis;
  • vienetinis;
  • pažymėta autoriaus įspaudu;
  • diametras apie 12×6 cm;
  • aukštis apie 3 cm.
  • Šis gaminys kuriamas, pagal išankstinį užsakymą, jo gamyba gali užtrukti iki 1 mėnesio.

Liko 5 (galime užsakyti)