Žvakidė TVIRTYBĖ

20,00 

Šviesa tamsoje – yra Tavo Tvirtybė. Žvakidė „Tvirtybė“ užgimė tamsiais žiemos vakarais, kai net ir mažas šviesos ir šilumos spindulėlis teikia viltį, šilumą ir saugumą.

Žvakidė sukurta iš natūralaus lietuviško rankomis minkyto molio, praturtinant jį užpildais ir priedais, saikingai dekoruojant sidabru ir rūkinant uosio drožlėse raku technika. Molis natūraliomis priemonėmis tonuojamas, užgrūdinamas, o melsvi sidabro potėpiai ir trupinėliai išsilydo ir sublizga.

Visos žvakidės tamsios, šiurkščiu paviršiumi, atkartoja rankomis suspausto molio formą, taip žvakidė tampa patogi suimti. Melsvi sidabro potėpiai, dengti teptuku, netolygiai, su dažo sankaupomis, pabrėžia formą ir pirštų bei rankų įspaudus.

Kiekvienas gaminys yra unikalus, tad net ir tokios pat žvakidės skiriasi viena nuo kitos atspalviu, dekoru, tekstūra ir forma.
Žvakidė „Tvirtybė“ skirta natūralaus vaško žvakėms, į ją įsistato skirtingo storio vaško gaminiai iki 3cm skersmens. Norint žvakę užfiksuoti, reikės užlašinti degančios žvakės vaško ir pritvirtinti jos pagrindą prie žvakidės arba žvakės pagrindą apsukti popieriaus ar audinio skiaute – taip lengviau pašalinsite sudegusios žvakės likutį.

  • lipdyta  rankomis;
  • vienetinis;
  • pažymėta autoriaus įspaudu;
  • aukštis apie 15 cm;
  • skersmuo apie 3,5-6 cm.

Liko 4