Užklotas SLENKSČIO AKMUO

150,00 

Užklotas „Slenksčio akmuo“

Didelis, minkštas, vašeliu nertas užklotas “Slenksčio akmuo” pavadintas paprasto, pilko, seno betono ir akmenų derinio, besipuikuojančio namų slenkstyje garbei, nes siūlai, kurie atsitiktinai pateko į mūsų rankas, priminė būtent trobos slenkčio atspalvį. Kraustantis neretai žmonės atranda savo namuose kadaise kauptų, saugotų audinių ir siūlų, laikytų “juodai dienai”. Neretai jie nukeliauja į atliekų konteinerius.

Taip vos nenutiko ir šį kartą, prieš daugiau nei keturis dešimtmečius, kažkuriame Kauno fabrike suverpti ploni mezgimo siūlai atgulė artimųjų spintose, o kraustantis buvo atrasti ir laimei, perduoti mums. Norint išsaugoti nuostabios spalvos siūlus, suteikti jiems patrauklią formą ir paskirtį, o pasaulį apsaugoti nuo šiukšlinimo, nuo mezgimo mašinos ritės rankomis vyniojant plonus siūlus, po kelis dedant į storesnes gijas, atsirado dideli kamuoliai. Po daugiau nei metų ramaus nėrimo jie virto dideliu, lengvu, jaukiu ir šiltu apklotu.

Matmenys:

210 x 270 cm

15 % vilna; 85 % akrilas

Rekomenduojame skalbti rankomis su švelniu, specialiai vilnai skirtu skalbikliu. Išskalbus džiovinti patiesus, kad neišsitampytų ir neprarastų formos

Neturime