Smilkalai ČIOBRELIS

5,51 

Smilkalai ČIOBRELIS surišti iš čiobrelio šakelių. Čiobrelis (lot. (lot. Thymus serpyllum)) nuo seno lietuvių vertinamas vaistinis laukinis augalas, dabar jau auginamas soduose ir darželiuose, neatsiejamas liaudies medicinos augalas.

Smilkalai ČIOBRELIS rišami iš to paties augalo, vertinamo ne tik dėl jo gydomųjų savybių – padeda sergant kvėpavimo takų ligomis. Čiobrelis nepamainomas kulinarijoje ir konditerijoje, kartu puošnus, bet auginamas ir dėl bičių, kurios noriai renka nektarą iš jų žiedų.

Smilkalai ČIOBRELIS išsiskiria savo stirpiu aromatu. Čiobreliai mėgsta smėlėtas ir saulėtas pievas. Tai pirmas augalas su kuriuo supažindino mane mama ir senelė, nes rinkti mažučius laukinių čiobrelių žiedynus – kaip tik buvo vaikiškų pirštukų darbas! Jau keli metai auginu čiobrelius savo sodyboje, šalia naujų savo šeimos namų, atokiame vienkiemyje, netoli Dubysos ir Nemuno santakos.

Smilkalai ČIOBRELIS surišti iš mano pačios auginamo augalo, kaip ir kiti mano auginami ir rišami, baltojo pelyno, pelyno ar kiečio su kitais priedais smilkalai. Čiobrelis – tai notrelinių šeimos augalas, mano sode auga dvi čiobrelių rūšys. Lotyniškasis jo pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio thymus – jėga arba drąsa, augalas pasižymi stiprinančiomis ir gaivinančiomis savybėmis. Tai kvapūs puskrūmiai, turintys gulsčius arba kylančius sumedėjusius stiebus.

Smilkalai ČIOBRELIS – padės apvalyti namus, sustiprins ryšį su prigimtine stichija, suteiks drąsos ir jėgos.

Smilkalai ČIOBRELIS, kaip ir kiti mano rišti smilkalai, skirti patalpų harmonizavimui, energetiniam valymui, meditacijai ir dvasinėms praktikoms. Smilkalus rekomenduoju uždegti nuo natūralios žvakės liepsnos.

Smilkalai ČIOBRELIS nėra aromatizuoti, jų nepraturtinu jokiais papildomais eteriniai aliejais ar priedais. Visi mano rišami smilkalai yra be pridėtinių dervų, cheminių, mineralinių ar kitų sintetinių priedų, tad natūralūs, džiovinti augalai, turėdami šiek tiek natūralios drėgmės gali nustoti smilkti savaime po keleto minučių. Tačiau smilkydami elkitės atsakingai ir nepalikite smilkti smilkalų ryšulėlio be priežiūros.

Kiekvienas smilkalų ryšulėlis unikalus, skintas ir rištas rankomis. Augalai užauginti su meile, tausojančiai, vadovaujantis gamtinės žemdirbystės principais. Smilkalai pagaminti iš čiobrelio (lot. Thymus serpyllum) šakelių, surišti augalinės kilmės, natūraliu siūlu.

ilgis apie 12 cm;

storis apie 3 cm.

Užauginta, surinktą ir surišta rankomis Lietuvoje

Liko 8