Smilkalai EGLĖ ir KIETIS

5,51 

Smilkalai EGLĖ ir KIETIS surišti iš jaunų eglės ūglių ir kiečio lapelių, šakelių. Eglė (lot. Picea abies) Lietuvoje vienas labiausiai paplitusių miško spygliuočių išsiskiria savo gydomosiomis savybėmis, prikausupi savyje daug eterinių aliejų ir vitamino C, o kietis (lot. Artemisia vulgaris) vienas iš gausios kiečių šeimos, labai paplitęs ir dažnas, tad kartais nuvertinamas vaistinis laukinis augalas. Tad jų duetas sukuria natūralios gamtos, miško harmonija spinduliuojančius smilkalus.

Smilkalai EGLĖ ir KIETIS rišami iš dveijų, dažnai greta augančių augalų. Eglės spygliai linkę atsiskirti, byrėti nuo šakelių, tad kiečio lapų apsupti, ji laikosi drauge ir sukuria nuostabų aromatų derinį.

Smilkalai EGLĖ ir KIETIS išsiskiria savo unikaliu spygliuočių ir žolių smilksmo deriniu, švelniu, primenančių žiemos šventes, suteikiančiu jaukumo pojūtį. Inoringa ir dirvai išranki eglė, neauga bet kur, priešingai nei pušis, ji išdidžiai stiebiasi tik ten, kur dirva pakankamai derlinga ir pakanka drėgmės, o kietis noriai želia ir daržuose, ir pamiškėse, patvoriuose, pievose. Kietis nesirenka smėlėtų ir saulėtų vietų, jis gali augti beveik bet kur. Du, skirtingi augalai, susitikę smilkaluose, kuria darną ir balansą.

Eglės ūglius smilkalams galima rinkti tik birželio mėnesį, ir tik nuo brandžių medžių šakų, tad atsargiai ir kruopščiai juos karpau aplinkinėse pamiškėse, kad nepadaryti per daug žalos augalui. Kietis, nors ir noriai auga ir mano patvoriuose, kartais ir gėlyne, smilkalams tinka tik žalias, vešlus, kuomet lapų vėduoklės dėkingiausiai apgaubs eglių stiebelius ir sulaikys spyglius nuo byrėjimo.

Smilkalai EGLĖ ir KIETIS surišti tik iš mano sklype ir kaimyniniuose miškuose augančių augalų netoli Nemuno ir Dubysos sąntakos.

Smilkalai EGLĖ ir KIETIS – padės harmonizuoti nervų sistemą, apvalys, tiek mintis, tiek ir energetiką, padės susikaupti apmąstymams, nuramins, prablaškys tamsias mintis.

Smilkalai EGLĖ ir KIETIS, kaip ir kiti mano rišti smilkalai, skirti patalpų harmonizavimui, energetiniam valymui, meditacijai ir dvasinėms praktikoms. Smilkalus rekomenduoju uždegti nuo natūralios žvakės liepsnos.

Smilkalai EGLĖ ir KIETIS nėra aromatizuoti, jų nepraturtinu jokiais papildomais eteriniai aliejais ar priedais. Visi mano rišami smilkalai yra be pridėtinių dervų, cheminių, mineralinių ar kitų sintetinių priedų, tad natūralūs, džiovinti augalai, turėdami šiek tiek natūralios drėgmės gali nustoti smilkti savaime po keleto minučių. Tačiau smilkydami elkitės atsakingai ir nepalikite smilkti smilkalų ryšulėlio be priežiūros.

Kiekvienas smilkalų ryšulėlis unikalus, skintas ir rištas rankomis. Augalai užauginti su meile, tausojančiai, vadovaujantis gamtinės žemdirbystės principais. Smilkalai pagaminti iš eglės (lot. Picea abies) ūglių ir kiečio (lot. Artemisia vulgaris) šakelių ir lapų, surišti augalinės kilmės, natūraliu siūlu.

ilgis apie 12 cm;

storis apie 3 cm.

Užauginta, surinkta ir surišta rankomis Lietuvoje

Liko 6