Smilkalai KIETIS

5,51 

Smilkalai KIETIS surišti iš kiečio lapelių, šakelių ir žiedynų. Kietis (lot. (lot. Artemisia vulgaris)) vienas iš gausios kiečių šeimos, labai paplitęs ir dažnas, tad kartais nuvertinamas vaistinis laukinis augalas.

Smilkalai KIETIS rišami iš to paties pavadinimo augalo, tinkamo ir maistui, ir vaistui dėl savo aromatinių ir gydomųjų savybių – padeda įveikti virškinimo sutrikimus. Kietis tinka ruošiant begalę patiekalų, kartu puošnus, didingas ir apipintas mistiškų istorijų ir legendų.

Smilkalai KIETIS išsiskiria savo neįprastu, žolišku, švelniu, saldžiai karstelėjusiu aromatu. Kietis noriai želia ir daržuose, ir pamiškėse, patvoriuose, pievose. Kietis nesirenka smėlėtų ir saulėtų vietų, jis gali augti beveik bet kur.
Kietis dar dar vaikystėje įsirėžė atmintin, kai su senele ant sumedėjusių jo stiebų, džiovinome šilbaravykius, kurdavome augalines kompozicijas ar sausas puokštes, verbas.
Kietis noriai auga ir mano patvoriuose, kartais ir gėlyne. Leidžiu jam užpildyti dar nesusiformavusio iki galo vėjo barjero spragas, o per gausiai suželiant – surenku smilkalams. Siūbuoja jis vėjyje, šalia naujų mūsų šeimos namų, atokiame vienkiemyje, netoli Dubysos ir Nemuno santakos.

Smilkalai KIETIS surišti tik iš mano sklype augančio augalo. Kietis nusipelnęs išskirtinio dėmesio, tad ilgesnį pasakojimą apie jį galima paskaityti čia.

Smilkalai KIETIS – padės susikaupti apmąstymams, nuramins vakare, prablaškys tamsias mintis.

Smilkalai KIETIS, kaip ir kiti mano rišti smilkalai, skirti patalpų harmonizavimui, energetiniam valymui, meditacijai ir dvasinėms praktikoms. Smilkalus rekomenduoju uždegti nuo natūralios žvakės liepsnos.

Smilkalai KIETIS nėra aromatizuoti, jų nepraturtinu jokiais papildomais eteriniai aliejais ar priedais. Visi mano rišami smilkalai yra be pridėtinių dervų, cheminių, mineralinių ar kitų sintetinių priedų, tad natūralūs, džiovinti augalai, turėdami šiek tiek natūralios drėgmės gali nustoti smilkti savaime po keleto minučių. Tačiau smilkydami elkitės atsakingai ir nepalikite smilkti smilkalų ryšulėlio be priežiūros.

Kiekvienas smilkalų ryšulėlis unikalus, skintas ir rištas rankomis. Augalai užauginti su meile, tausojančiai, vadovaujantis gamtinės žemdirbystės principais. Smilkalai pagaminti iš kiečio (lot. Artemisia vulgaris) šakelių, lapų ir žiedynų, surišti augalinės kilmės, natūraliu siūlu.

ilgis apie 12 cm;

storis apie 3 cm.

Užauginta, surinkta ir surišta rankomis Lietuvoje

Liko 18