Smilkalai ROZMARINAS

6,00 

Smilkalai ROZMARINAS surišti iš prieskoninio rozmarino šakelių. Rozmarinas (lot. Salvia rosmarinus) nuo seno vertinamas prieskoninis ir vaistinis augalas, Lietuvoje auginamas vazonuose, o pietesniuose regionuose – puikiai auga lauke. Tai ir neatsiejamas Viduržemio jūros regiono virtuvės atributas, derinamas ir prie daržovių patiekalų, ir prie mėsos.

Smilkalai ROZMARINAS rišami iš to paties augalo, vertinamo ne tik dėl jo aromatinių, vaistinių savybių. Rozmarinas stiprus, natūralus antioksidantas, todėl jo naudojimas toks dažnas kosmetikoje. Rozmarinas naudojamas ir žaizdų dezinfekcijai, bei gydymui, teigiama, kad jis gerina susikaupimą ir apskritai smegenų funkciją, skatina plaukų augimą, mažina skausmą, apsaugo nuo vabzdžių įkandimų, gerina kraujotaką, mažina stresą.

Smilkalai ROZMARINAS išsiskiria savo stirpiu, dominuojančiu aromatu. Kaip augalas, rozmarinas žinomas ir naudojamas jau senovės Egipte – kosmetikai ir mirusiųjų balzamavimui bei apeigoms.

Smilkalai ROZMARINAS surišti iš mano šeimos auginamų keleto krūmelių šakelių. Rozmarinas – visžalis augalas, kilęs iš Viduržemio jūros pakrantės. Anksčiau botanikai išskyrė šį augalą, kaip atskirą rūšį, tačiau šiandieninėje literatūroje teigiama, kad rozmarinas priklauso šalavijų šeimai.

Smilkalai ROZMARINAS – padės susikaupti, apsaugos nuo neigiamos energijos, sustiprins imunitetą, antioksidacinės jo savybės padės nesirgti, o susirgus – greičiau pasveikti.

Smilkalai ROZMARINAS, kaip ir kiti mano rišti smilkalai, skirti patalpų harmonizavimui, energetiniam valymui, meditacijai ir dvasinėms praktikoms. Smilkalus rekomenduoju uždegti nuo natūralios žvakės liepsnos.

Smilkalai ROZMARINAS – net ir nesmilkomi yra stipraus aromato, tačiau jie nėra aromatizuoti, jų nepraturtinu jokiais papildomais eteriniais aliejais ar priedais. Visi mano rišami smilkalai yra be pridėtinių dervų, cheminių, mineralinių ar kitų sintetinių priedų, tad natūralūs, džiovinti augalai, turėdami šiek tiek natūralios drėgmės gali nustoti smilkti savaime po keleto minučių. Tačiau smilkydami elkitės atsakingai ir nepalikite smilkti smilkalų ryšulėlio be priežiūros.

Kiekvienas smilkalų ryšulėlis unikalus, skintas ir rištas rankomis. Augalai užauginti su meile, tausojančiai, vadovaujantis gamtinės žemdirbystės principais. Smilkalai pagaminti iš rozmarino (lot. Salvia rosmarinus) šakelių, surišti augalinės kilmės, natūraliu siūlu.

ilgis apie 12 cm;

storis apie 3 cm.

Užauginta, surinkta ir surišta rankomis Lietuvoje

Liko 8