Tujos smilkalai su serbentu

3,50 

Smilkalai susukti iš tujų (Thuja occidentalis) ir juodojo serbento šakelių (Ribes nigrum) „Tėvelio sodely“. Abu augalai nuo seno Lietuvoje auginti, sodybų puošimui, uogoms, arbatoms bei rauginiams.
Serbentai išsiskiria ne tik stipriomis aromatinėmis savybėmis, bet ir taninais. O tuja nuo seno naudota smilkymui ne tik Europoje, bet ir šiaurės Amerikoje, neretai, klaidingai vadinama kedro smilkalais.
Smilkstanti tuja turi savitą kvapą. Kiekvienam ji sukels skirtingus prisiminimus ir jausmus, kiekvienas prisimins vis kažką kitą.
Tad kai reikia ramybės, susikaupimo, ar senai buvote namuose, kuriuose jaukumas ir šiluma be žmogaus išblėso, tujos smilkymas padės sugražinti tą jausmą ir aurą. O kad būtų arčiau mūsų kūno ir šaknų, sava, prie sukamo smilkalo, pridėjau po nedidelę šakelę ar lapelį juodųjų serbentų iš sodo, senelio sodinto prieš daug metų, todėl ir smilkalai vadinasi „Tėvelio sodely“.
Smilkalai buvo naudojami epidemijų, peršalimo, streso atveju. Augalai paprastai smilkomi neilgai, kelias minutes.
Kiekvienas smilkalų ryšulėlis unikalus, skintas ir rištas rankomis. Augalai užauginti meile, tausojančiai, vadovaujantis gamtinės žemdirbystės principais. Smilkalai surišti medvilniniu siūlu.

  • susukta rankomis;
  • ilgis apie 12 cm;
  • storis apie 2 cm.
  • užauginta ir surišta Lietuvoje

Liko 18

Kategorija: