Užklotas SLĖNIO ATODANGA II

320,00 

“Slėnio atodanga II” – didelis, sunkus, vašeliu nertas užklotas, pereinančių spalvų, nuo rudos, žemiškos, smėlinės iki šviesių gelsvų ir pieniškai baltų tonų. Spalvų deriniu primenantis atodangą, kurią stebėdami matome ir tamsaus miško grunto, durpių tonus, ir smėlį susimaišiusį su juodžemiu, ir baltas kvarco smiltis.

Užklotas nertas rankomis, specialiai tam sukurtu mediniu vašeliu iš alyvos krūmo, iš skirtingą istoriją menančių siūlų likučių, susinėrė būtent tokia, upės vagos, slėnio atodangos spalvų gama. Kaip ir grunto sluoksniai mena savą istoriją ar laikmetį, taip ir užklotas savyje saugo daug skirtingų siūlų likimų. Vieno siūlo giminės istorija siekia “Lentvario kilimų” gamyklą, kito – Škotijos vilnų karšyklą, gelsvos gijos prieš pusę amžiaus “atliko nuo madingo megztuko”, plonesni siūlai keliavo Kauno gatvėmis iš didelės gamyklos, kažkieno užantyje, o pora rusvų kamuolėlių kažkada buvo kruopščiai susukti senelės, iš išardytų vilnonio trikotažo atraižų, parkeliavusių iš gamyklų atliekų konteinerių. Visus šiuos skirtingus, bet kartu artimus skirtingų ilgių, spalvų ir net pluoštų siūlus sunėrėme į didelį šiltą ir sunkų pledą, kad saugotų jus ir jūsų sapnus.

Matmenys:

210 x 235 cm

Antrinio panaudojimo upcycled vilna ir medvilnė.

Rekomenduojame valyti valykloje ar skalbti rankomis su švelniu, specialiai vilnai skirtu skalbikliu. Išskalbus džiovinti patiesus, kad neišsitampytų ir neprarastų formos.

Neturime