Smilkalinė „Laiva” – ovalus dekoratyvinis indelis skirtas įstatyti smilkalų lazdelę. Indas nulipdytas iš natūralaus lietuviško rankomis minkyto molio, praturtinus jį žėručiu, aukštoje temperatūroje iššaukiančiu reakcijas ir suformuojančiu natūralius mikro kraterius. Saikingai dekoruotas sidabru ir rūkintas uosio drožlėse raku technika. Molis natūraliomis priemonėmis tonuojamas, užgrūdinamas, o melsvi sidabro potėpiai ir trupinėliai išsilydo ir sublizga.

Indas tamsus, šiurkštokas, išorės tekstūra sukurta nuosekliai kuriant tolygų įspaudų tinklą. Melsvi sidabro potėpiai, dengti teptuku, netolygiai, su dažo sankaupomis, siekiant perteikti vandens raibuliavimo įspūdį. Indo viduje įspaustos nedidelės angelės smilkalų lazdelei įstatyti.

Kiekviena smilkalinė yra unikali, tad net ir tokie patys indai skiriasi vienas nuo kito atspalviu, dekoru, tekstūra ir forma.

Smilkalinė – dekoratyvinis juodai melsvas indas “Laiva” skirtas smilkalų lazdelei įstatyti, tačiau dera ir papuošalams, žiedams laikyti, tačiau nėra pritaikytas maisto produktams.

  • lipdyta  rankomis;
  • vienetinis;
  • pažymėta autoriaus įspaudu;
  • diametras apie 7×6 cm;
  • aukštis apie 3 cm.

18,00 

Liko 16

Papildoma informacija

Svoris 0,125 kg
Išmatavimai 7 × 6 × 3 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Title