Smilkalai MĖTA

5,51 

Smilkalai MĖTA surišti iš mėtos šakelių ir lapelių. Mėta (lot. Mentha spicata) nuo seno lietuvių auginama soduose ir darželiuose, renkama pabaliuose ir miškuose, neatsiejamas liaudies medicinos augalas.

Smilkalai MĖTA rišami iš to paties augalo, kuris yra vienas iš tradicinės lietuvio sodybos augalų. Augintas ne tik dėl jo gydomųjų savybių – raminantis, bet kartu ir švelniai tonizuojantis, malonaus kvapo, bet ir dėl bičių, kurios noriai renka nektarą iš jų žiedų.

Smilkalai MĖTA išsiskiria savo stirpiu mentolio aromatu. Jie surišti iš lengvai fermentuotų augalų. Mėtas augino mano seneliai ir proseneliai, taip pat miškinių mėtų artadau ir savo sodybos pievoje, vos į ją atsikrausčiusi, tačiau labai švelnaus aromato augalas tikriausiai buvo jautrus aplinkos pasikeitimams ir nunyko. Jau keli metai atkuriu įvairių mėtų augimvietes savo sodyboje, šalia naujų savo šeimos namų, atokiame vienkiemyje, netoli Dubysos ir Nemuno santakos.

Smilkalai MĖTA surišti iš mano pačios auginamo augalo, kaip ir kiti mano auginami ir rišami, baltojo pelyno, pelyno ar kiečio su kitais priedais smilkalai. Mėtos – tai notrelinių šeimos augalas, mano sode auga bent keturios mėtų rūšys.

Smilkalai MĖTA – padės apvalyti namus, nuraminti aistras ir sumažinti nerimą.

Smilkalai MĖTA, kaip ir kiti mano rišti smilkalai, skirti patalpų harmonizavimui, energetiniam valymui, meditacijai ir dvasinėms praktikoms. Smilkalus rekomenduoju uždegti nuo natūralios žvakės liepsnos.

Smilkalai MĖTA nėra aromatizuoti, jų nepraturtinu jokiais papildomais eteriniai aliejais ar priedais. Visi mano rišami smilkalai yra be pridėtinių dervų, cheminių, mineralinių ar kitų sintetinių priedų, tad natūralūs, džiovinti augalai, turėdami šiek tiek natūralios drėgmės gali nustoti smilkti savaime po keleto minučių. Tačiau smilkydami elkitės atsakingai ir nepalikite smilkti smilkalų ryšulėlio be priežiūros.

Kiekvienas smilkalų ryšulėlis unikalus, skintas ir rištas rankomis. Augalai užauginti su meile, tausojančiai, vadovaujantis gamtinės žemdirbystės principais. Smilkalai pagaminti iš mėtos (lot. Mentha spicata) šakelių, surišti augalinės kilmės, natūraliu siūlu.

ilgis apie 12 cm;

storis apie 3 cm.

Užauginta, surinktą ir surišta rankomis Lietuvoje

Liko 10