Kempinė indams PILKI AKMENYS

9,99 

Kempinė indams PILKI AKMENYS – rankomis, vąšeliu nunerta iš natūralaus lino siūlų. Tai visiškai tvari ir natūrali alternatyva indams plauti.

Kempinė indams PILKI AKMENYS – švelni ne tik indams, bet ir odai, tad drąsiai gali būti naudojama ir vonioje, pirtyje, netgi veidui, nes sudrėkęs lininis pluoštas tampa minkšta ir tvaria alternatyva veido kempinėlėms, kurios neretai gaminamos maišant natūralias medžiagas su tvirtesnėmis, bet net tokiomis tvariomis sintetinėmis alternatyvomis, siekiant suteikti kempinei ilgaamžiškumo ir tvirtumo.

Kempinė indams PILKI AKMENYS – tik tinka skirtingų įsitikinimų žmonėms, nes yra visiškai natūralios, augalinės kilmės. Kempinėlė yra suyranti alternatyva kitokioms, panašios paskirties šluostėms ar kempinėms.

Kempinė indams PILKI AKMENYS nereikalauja daug specialios priežiūros, vienintelis dalykas kas sutrumpins jai gyvenimą – tai ilgalaikis ar nuolatinis mirkimas vandenyje, nes tai gali pagreitinti jos irimą ir susidėvėjimą.

Kempinė indams PILKI AKMENYS galima drąsiai skalbti skalbyklėje netgi aukštoje temperatūroje, tačiau ji labiausiai mėgsta gamtai nekenkiančias valymo ir plovimo priemones, o panaudojus ją, geriausia pakabinti, kad išdžiūtų.