Lininis rankšluostis PAKLODĖ

7,50 

Lininis rankšluostis „Paklodė“ skirtas jūsų voniai, virtuvei – namams. Sukirptas ir pasiūtas iš vintage lino audinio Lietuvoje.

Lininis rankšluostis „Paklodė“ sukurtas vadovaujantis tvarumo principu. Tai natūralaus vintažinio lino, užaugusio, suverpto ir suausto dar XXa. viduryje gaminys. Natūralaus lino rietimai, tikriausiai skirti vaikiškos lovelės paklodėms ar rankšluosčiams į mūsų namus atkeliavo neatmenamais laikais. Kai visi gyveno nepritekliuje ir tai buvo įprasta plinkybė. Mamos, senelės savo spintose ar skrynniose kaupė audinių atsargas „juodai dienai“, „dovanoms“ ar „kraičiui“. Taip ir šis lino rietimas užsibuvo mūsų pastogėje. Audinio marginimas – žalsvos ir rausvos juostos, primena senųjų lininių patalų ir rankšluosčių raštą, tad puikiai derės prie autentiško namų ar sodybos interjero.

Lininis rankšluostis „Paklodė“ pasiūtas iš natūralaus lino, kuris ramiai ilsėjosi spintos glūdumoje kelis dešimtmečius, ir pagaliau išaušus jo dienai – užgimė nauju pavidalu.

Lininis rankšluostis „Paklodė“ – gerai sugeria drėgmę, gali būti skalbiamas, lyginamas ir naudojamas, kaip mūsų senelių, „krakmolytas“ ir stangrus, o jei jūsų gyvenimo ritmas ne toks – jį galite skalbti kaip įprasta, džiovinti džiovyklėje ir stebėti jo transformacijas, kaip dažnai skalbiamas ir naudojamas, senovinio lino gaminys taps minkštas ir malonus kūnui, praradęs savo stangrumą. Ne veltui senoliai sakydavo, kad „guli vilna – suguli vilką, guli linas – suguli šilką“ – linas saugojamas – minkštėja, o lininiai gaminiai ilgiau juos naudojant ir tinkamai skalbiant tampa minkštesni, jų gerosios savybės stiprėja, o vilna, kartais gulėdamas, netinkamai prižiūrima ir ilgai saugoma – tampa nebetinkama naudojimui.

Lininis rankšluostis „Paklodė“ gali tapti jūsų kūno ar veido priežiūros pagalbininku, nes pasižymi visomis gerosiomis lino savybėmis ir yra išskirtinai natūralios sudėties.

Liko 10