Nertas krepšys SIETAS

15,00 

Nertas krepšys SIETAS – iš natūralios, baltos medvilnės, rankomis, vąšeliu nunertas sietelis – krepšys.

Krepšys SIETAS – tai terbelė sukurta puoselėjant tvarumo idėjas. Iš tetų sukauptų siūlų „būsimiems“ nėriniams, laukusiems ko ne penkias dešimtis metų, sukūriau ir nunėriau paprastą sietelį – terbelę, tikėdama, kad ji – daug tvaresnis, patrauklesnis ir tikėkimės, dažniau panaudojamas mūsų kasdieninio gyvenimo atributas, nei nėriniai.

Nertas krepšys SIETAS – baltos medvilnės, nemažas tinklelis, savo pynėmis primenantis nėrinius, elegantiškas aksesuaras, turintis ir funkciją – rankšluosčiui, keliaujant į pirtį ar paplūdimį, mezgimo siūlams, ar paplūdimio patiesalui.

SIETAS vieniems primins žvejybą, kitiems – maišelius kamuoliams, o tretiems – sukels nostalgiją ir nukels į tolimą praeitį.

Nertas krepšys SIETAS – man priminė senelį, iš darbo pareinantį su portfeliu ir sieteliu, nes užsukdavo į parduotuvę. Senelio sietelyje dažnai puikuodavosi keletas stiklinių pieno butelių, kefyras, grietinė ir „Lazdynų“ pyragas – batoną primenantis, pagerintas duonos gaminys. Sietelis – kuklaus, o gal net skurdaus gyvenimo atributas, šiandien mums primenantis amžinąsias vertybes ir tvarumą.

Liko 2