Užklotas TAMSI NAKTIS

45,00 

Laidus orui, nedidelis, šiek tiek kandantis, žiemos vakarais vašeliu nertas užklotas “TAMSI NAKTIS”. Susikaupimo laikotarpiu sukurtas, artėjant didžiosioms žiemos šventėms, nėrinys skirtas tikriems vaikams, kurių smalsumas kartais veda į nežinią ar net tamsą, supkime kūdikį ar užklokime vaiką snaudžiantį pogulio, drąsinkime juos ne bijoti to kas tamsu, o susidraugauti ir nenustoti tyrinėti.
Kraustantis neretai žmonės atranda savo namuose kadaise kauptų, saugotų audinių ir siūlų, laikytų “juodai dienai”. Neretai jie keliauja į atliekų konteinerius. Taip vos nenutiko ir šį kartą, prieš daugiau nei keturis dešimtmečius, kažkuriame Kauno fabrike suverpti ploni mezgimo siūlai atgulė artimųjų spintose, o kraustantis buvo atrasti ir laimei, perduoti mums. Norint išsaugoti tamsiai pilkus siūlus, su šiek tiek žvilgesio, suteikti jiems patrauklią formą ir paskirtį, o pasaulį apsaugoti nuo šiukšlinimo, ilgai svarstėme, ir
po mėnesio ramaus nėrimo jie virto nedideliu, jaukiu apklotu mažiems ir drąsiems.

Matmenys:

90 x 130 cm

20 % vilna; 80 % akrilas

Rekomenduojame skalbti rankomis su švelniu, specialiai vilnai skirtu skalbikliu. Išskalbus džiovinti patiesus, kad neišsitampytų ir neprarastų formos.

Neturime