Smilkalai ir smilkalinė rinkinyje

36,30 

Smilkalų ir smilkalinės rinkinį sukūriau Jums nes viskas turi pradžią. Taip ir smilkymo ritualų atėjimas į namus ir gyvenimą. Tad sukūriau smilkymo „starter kit“ – rinkinį, kuriame rasite smilkalinę „Juodas luotas“ ir tris populiariausius skirtingus smilkalus, išsiskiriančius savo aromatu, istorija ir sukuriama aura. Tai baltojo pelyno ir juozažolės smilkalai, tujos su serbentais smilkalai ir levandos su kraujažole smilkalai – pirmajai pažinčiai su smilkymu.

Smilkalinė “Juodas Luotas” – pailgas dekoratyvinis indas, skirtas smilkyti aromatinių žolių ryšulėlius. Indas nulipdytas iš juodos molio masės, saikingai dekoruotas tamsiais sidabro potepiais. Tamsi, šiurkštoka, jos vidaus paviršiaus tekstūra sukurta nuosekliai, rankomis, rankomis drožtu mediniui įrankiu atkartojamaisiais judesiai kuriant tolygų įspaudų tinklą ir kievienos jų įspaudų piešinys skirtingas, tarsi žmogaus pirštų antspaudai. Tamsūs sidabro potėpiai, dengti teptuku, netolygiai, su dažo sankaupomis, siekiant perteikti vandens raibuliavimo įspūdį, kurį sukelia senovinis luotas skrosdamas ežero vandens paviršių. Smilkalinė, kaip ir kiekvienas mano gaminys yra unikalus, tad net ir tokie patys, jie skiriasi vienas nuo kito atspalviu, dekoru, tekstūra ir forma. Juodai rusvas indas, primenantis iš medžio išskobtą senovinį laivelį.

Smilkalų ir smilkalinės rinkinyje bus ir baltasis pelynas su juozažole, šiek tiek karstelėjusio, tačiau švelnaus aromato, primenančio tiek kartujį pelyną, tiek laukinį kietį, tačiau subtilesnio aromato, taip pat šiuos smilkalus rekomenduoju tiems, kas domisi Šiaurės Amerikos indėnų kultūra, tradicijomis ir dvasinėmis praktikomis, nes šalia populiariųjų šalavijo smilkalų, tenykščiai dvasiniai mokytojai siūlo būtent baltojo pelyno – artemisia ludoviciana smilkalus. Smilkalai puikiai tinka meditacijai, susikaupimui, namų smilkymui ir taip išvengiama natūralių šalavijo augimviečių naikinimo, kurios stipriai kenčia nuo smilkalų gamintojų JAV.

Smilkalų ir smilkalinės rinkinyje rasite ir tujos smilkalai su serbentu sukurti siekiant tujos, dar vadinamus „kedro“ smilkalus priartinti prie mūsų šaknų ir prigimties, įterpiant į juos šakelę juodojo serbento. Tuja smilkymui naudota jau tūkstančius metų ir dėl istorinių nesusipratimų vadinama „kedro smilkalais“. Jos kvapas šiek tiek primena smilkomą kadagį, tačiau yra intensyvesnis, smilkalas degdamas švelniai spragsi, sukurdamas jaukumo aurą.

Smilkalų ir smilkalinės rinkinyje yra ir visų mėgiami levandos ir kraujažolės smilkalai. Turi salsvą levandos aromatą, tačiau juose esanti kraujažolė pačius smilkalus priartina mūsų kraštui. Levandos ir kraujažolių smilkalai šiek tiek primena smilkomą Palo Santo medį. Tačiau kuriant šiuos smilkalus, joks augalas nebuvo nuskriaustas ar sunaikintas. Daugiamečių augalų stiebai, lapai ir žiedynai renkami savo metų ciklo pabaigoje, rudenį, prieš atvėstant orams, tuo metu Palo Santo medis kertamas Pietų Amerikoje smilkalų gamybai, ir dažnai komerciniais tikslai jų sunaikinama daug daugiau nei leistina.

Liko 3