Smilkalinė JUODAS LUOTAS

22,00 

Smilkalinė “Juodas Luotas” – pailgas dekoratyvinis indas, skirtas smilkyti aromatinių žolių ryšulėlius. Indas nulipdytas iš juodos molio masės, saikingai dekoruotas tamsiais sidabro potepiais.

Smilkalinė “Juodas Luotas” – tamsi, šiurkštoka, jos vidaus paviršiaus tekstūra sukurta nuosekliai, rankomis, rankomis drožtu mediniui įrankiu atkartojamaisiais judesiai kuriant tolygų įspaudų tinklą ir kievienos jų įspaudų piešinys skirtingas, tarsi žmogaus pirštų antspaudai. Tamsūs sidabro potėpiai, dengti teptuku, netolygiai, su dažo sankaupomis, siekiant perteikti vandens raibuliavimo įspūdį, kurį sukelia senovinis luotas skrosdamas ežero vandens paviršių.

Smilkalinė “Juodas Luotas”, kaip ir kiekvienas mano gaminys yra unikalus, tad net ir tokie patys, jie skiriasi vienas nuo kito atspalviu, dekoru, tekstūra ir forma.

Smilkalinė “Juodas Luotas”, dekoratyvinis juodai rusvas indas “Luotas”, primenantis iš medžio išskobtą senovinį laivelį, sukurtas rištiniams smilkalams smilkyti. Tačiau neretai, naujas jo savininkas atranda vis kitą pritaikymo būdą: jis puikiai tarnauja kaip papuošalų padėkliukas; smulkmenų indelis ar net dubenėlis saldainiams. “Luotas” – pristatytas ir “Dizaino savaitė 2020” vienoje parodų.

  • lipdyta  rankomis;
  • vienetinis;
  • pažymėta autoriaus įspaudu;
  • diametras apie 12×6 cm;
  • aukštis apie 3 cm.

Liko 4 (galime užsakyti)