Užklotas VIENARAGIO PUPOS

130,00 

Užklotas VIENARAGIO PUPOS

Minkštas ir jaukus, vašeliu nertas iš rausvų, rožinių, alyvinių ir raudonų poliesterio, vilnos ir šilko siūlų atkeliavusių iš skirtingų namų, primenantis vaikiškas svajones, nutrūktgalviškas išdaigas ir saugią būtį.
Rožiniai, melsvi, balsvi šilko siūlai prisimindami visai nesenas savo dienas puošnioje mergaitiškoje suknelėje susitiko su baltais, blizgiais ir puošniais, laukusiais daugelį metų savo debiuto, keliavo po namus ieškodami, kam galėtų pasitarnauti, plonesni bordo ir violeto atspalvių siūlai keliavo Kauno gatvėmis iš didelės gamyklos, kažkieno užantyje, kiti gi, blaškėsi po svečias šalis, nerasdami sau ramios vietos. Jiems susitikus keistomis aplinkybėmis vieno Vilniaus muziejaus kieme – sugulė, susisuko ir sunėrus, tapo, minkštu ir švelniu užklotu, atspindinčiu nuotaikingą gatvės nuotaiką, vaikų ir vaikų klegesį. Pledas sukurtas taip, kad jo dvasią geriausiai pajusite apsisiautę ir laikydami karštos kakavos puodelį su jame plaukiojančiais mažais zefyriukais.

Matmenys:

210 x 120 cm

Antrinio panaudojimo upcycled vilna, poliesteris, šilkas ir medvilnė.

Rekomenduojame valyti valykloje ar skalbti rankomis su švelniu, specialiai vilnai skirtu skalbikliu. Išskalbus džiovinti patiesus, kad neišsitampytų ir neprarastų formos.

Liko 1

Kategorija: